Hostinec Dvorackai parkety.jpg
Restaurace s krbem, salónek, letní terasa, zahradní restaurace s letním výčepem a párty stan s otevřenou kuchyní je v Trutnovském hostinci Dvoračka Trutnov - Nové Dvory.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Svatební hostiny, oslavy a večírky

Hostinec Dvoračka v Trutnově - Nové Dvory má k dispozici tyto zajímavé prostory: restaurace s krbem (při běžném rozmístění stolů je zde 43 míst a 4 místa u baru, slavnostní tabule lze sestavit pro až 50 osob), salónek (při běžném rozmístění stolů je zde 39 míst, slavnostní tabule pro až 40 hostů), párty stan s otevřenou kuchyní (při běžném rozmístění stolů je zde 30 míst, stan lze rozšířit až na 70 míst k sedění).

Provozovatel nabízí tyto prostory též k pořádání firemních oslav a různých večírků, na školení a semináře, rauty, švédské stoly, narozeninové oslavy, a též i pro svatební hostiny. V případě hudební produkce na zde pořádané akci je však zapotřebí mít na paměti, že nemalé místo zabere taneční prostor, a vhodné místo potřebné pro hudbu, realizovanou hudebníky i DJem. Tím se značně sníží počet míst pro hosty. Řešení použít více prostor v objektu a společnost rozdělit je nešťastné řešení zejména pro svatby.
Hudbu na akci si snadno a výhodně zajistíte na webu Music poptávka.
.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- REKLAMA ------------
zvětšit

zvětšit

Adresa:

Trutnovský hostinec Dvoračka
Nové Dvory 360
541 01 Trutnov
okres Trutnov, Královéhradecký kraj


Provozovatel:

Radek Rainet
T: 499 522 111, M: 725 127 002
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one