Hostinec Dvorackai parkety.jpg
Restaurace s krbem, salónek, letní terasa, zahradní restaurace s letním výčepem a párty stan s otevřenou kuchyní je v Trutnovském hostinci Dvoračka Trutnov - Nové Dvory.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Rubriky

Historie a současnost Hostince Dvoračka v Nových Dvorech
Hostinec Dvoračka pochází ze sedmdesátých let minulého století. Pan Radek Rainet je zde hostinským od roku 2003, který nechal původní restauraci rozšířit o salónek již na podzim téhož roku. V dalších letech byl Hostinec Dvoračka dál vylepšován.

V současnosti jsou v Trutnovském hostinci Dvoračka tyto prostory: restaurace s krbem (při běžném rozmístění stolů je zde 43 míst a 4 místa u baru), nekuřácký salónek (při běžném rozmístění stolů je zde 39 míst), balkón v restauraci (při běžném rozmístění stolů je zde 20 míst), venkovní terasa před restaurací (při běžném rozmístění stolů je zde 30 míst), zahrada s dětským hřištěm (při běžném rozmístění stolů je zde 100 míst), párty stan s otevřenou kuchyní (při běžném rozmístění stolů je zde 30 míst, stan lze rozšířit až na 70 míst k sedění).

Výletní hospoda v Nových Dvorech Trutnov je zajímavým pohostinstvím a jistě stojí za pozornost i návštěvu. Hostinec Dvoračka se nachází v Trutnově, v Královéhradeckém kraji, v lokalitě nazývané Nové Dvory.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1206"
uterí 14.11.17 oběd velice nekvalitni ,knedle houskové i bramborové opět oschlé nepoživatelné ,smutný pohled na talíři na jidla v cene 300kč a druhe 135 kč.
zvětšit

zvětšit

Adresa:

Trutnovský hostinec Dvoračka
Nové Dvory 360
541 01 Trutnov
okres Trutnov, Královéhradecký kraj


Provozovatel:

Radek Rainet
T: 499 522 111, M: 725 127 002
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one